Lütfen bekleyiniz...

 
OĞUZ BEKİ SİGORTA

Tüm Hizmetlerimiz

Oğuz Beki Sigorta olarak profesyonel ekibimiz ile bireysel emeklilik fonlarınızın yönetimi başta olmak üzere tüm sigortacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Bireysel Emeklilik

Kişilerin aktif çalışma yaşamları süresince yaptıkları tasarrufları uzun vadeli yatırıma yönlendirerek emeklilik dönemlerinde yaşam standartlarını koruyabilecekleri bir gelir elde etmelerini sağlayan özel emeklilik sistemidir.

Hayat Sigortası

Vefat durumunda yakınlarının, daimi bir sakatlık ya da kritik hastalık durumunda hem senin hem de yakınlarının yaşam koşullarını ekonomik açıdan korumanı ve sevdiklerinin geleceğini güvence altına almanı sağlar.

Ferdi Kaza Sigortası

Hayat, güzelliklerin yanı sıra kaza gibi bazı tatsız riskleri de beraberinde getirir. Küçük tedavi masraflarından, maluliyete ve hatta vefat gibi çok üzücü sonuçları olan kazalara karşı, sizlerin yanındayız.

Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin ile sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında karşılıyoruz.

Konut Sigortası

Konut Sigortası ev sahibi veya kiracı olan sigortalının evini, içindeki eşyaları ve konutun yer aldığı binayı olası her türlü riskle karşı güvence altına alan avantajlı ve geniş teminatlı bir ev paket sigortasıdır.

Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası - DASK poliçeniz ile evinizi ve ailenizi güvence altına alır. Zorunlu Deprem Sigortası - DASK her yıl inşaat maliyetlerindeki artışa göre belirlediği azami bir tutarda teminat sağlar.

Yangın Sigortası

Hasarlanan İşyeri Yangın Ticari Sigortası ile KOBİ, orta ve büyük ölçekli ticari işletmeler yangın, hırsızlık, sel ve su baskınından; iş durması, kar ve kira kaybına kadar birçok rizikoya karşı teminat altına alınabilmektedir.

Trafik ve Kasko Sigortası

Araç sahipleri tarafından yaptırılması zorunlu kılınmış olan, aracın hasara uğraması durumunda karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararların güvence altına alınması için yaptırılan bir sigorta türüdür.

Hizmetlerimiz İle Bilgi Mi Almak İstiyorsunuz?

Aşağıdaki formu kullanarak bizlere bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.