Lütfen bekleyiniz...

 

Oğuz Beki, Fon Büyüklüğünü İkiye Katladı | Oğuz Beki Sigorta

26/01/2024

Oğuz Beki Sigorta Fon Büyüklüğü Geçtiğimiz Yıla Kıyasla 2 Katını Aştı

Geçtiğimiz yıllarda 300 milyon TLyi aşan fon büyüklüğü çok kısa sürede 2 katını aşmış durumda. Şuan 600 milyon TL yi aşkın fon büyüklüğü ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaya devam etmektedir.

Oğuz Beki Sigorta her müşterinin benzersiz finansal hedeflerini, ihtiyaçlarını ve risklerini anlar ve onlara çözümler sunar.

 

Oğuz Beki Sigorta Bireysel Emeklilik ve Fon Yönetimi şirketi hızla büyüyor

Oğuz Beki Sigorta olarak genişletmeye devam ettiğimiz deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte hızlı bir büyüme ivmesi yakaladık. Bireysel emekliliğin daha da önem kazandığı bu dönemde müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini ve sürdürülebilirliğini arttıracak adımlar attık. Çalışanlarımızın hizmet verme şekli ve süresini daha verimli hale getirmek üzere yaptığımız dijitalleşme yatırımlarının faydalarını gördüğümüz bir dönem yaşıyoruz. Yazılımlar ve dijitalleşme için planladığımız yatırımları arttırma noktasında adımlar atmak şirketimiz için vazgeçilmez bir hal aldı. Aynı zamanda Bursa şubemizin de hızla büyüdüğü çalışan sayısını artırdığı ve geniş bir müşteri portföyüne hitap ettiği bir dönem yaşadık.

Geçtiğimiz dönemde Türkiye olarak büyük bir felakete tanıklık ettik. Sigortanın ve hizmet aldığınız sigorta şirketlerinin önemini daha iyi anladığımız ve farkındalık yaşadığımız bir süreç olduğuna inanıyoruz. Bu süreçte müşterilerimizi hayat sigortaları ve konut sigortaları ile ilgili bilgilendirme konusunda daha özverili çalışmalar gerçekleştirdik.

Sigorta, sürdürülebilirlik açışında kritik bir rol oynar. Doğal afetler, beklenmeyen kazalar ve diğer risklerle karşı karşıya kalan toplumları koruma görevini üstlenir. Oğuz Beki Sigorta olarak bu görevin bir parçası olduğumuzu müşterilerimize en doğru ve güvenilir çözümler ile hizmet vererek hissettiriyoruz. Büyüyen tamamlayıcı ve özel sağlık portföyümüz bunun en önemli kanıtlarından biridir.

Şirket olarak ağırlıklı olarak çalıştığımız alan olan Bireysel Emeklilik ve Fon Yönetimi konusunda da yaşanılan tüm mali ve finansal sıkıntılara rağmen büyüme hızımızı daha da arttırdık. Geçtiğimiz yıl dikkat çekici bir başarıya imza attık. Yaşanılan süreçlerde risklerimizi güvence altına almak kadar birikimlerimizi ve yatırımlarımızı da doğru yönetiyor olmak hayat standartlarımızı koruma noktasında çok önemli. Fon Yönetimi konusunda gösterdiğimiz başarı artarak devam ederken müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet sayesinde Bireysel Emekliliklerinde krizi fırsata çevirerek büyüme sağladık.
Şirketimizin başarısı yalnızca finansal büyümeyle sınırlı kalmadı. Sosyal sorumluluk projelerine ve sosyal etkinliklere büyük önem verdiğimiz bir yık geçirdik.

Oğuz Beki Sigorta, başarısını sadece rakamlarla değil, topluma olan katkıları ile de ölçüyor. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine ve etkinliklere önem vererek topluma karşı olan sorumluluğunu yerine getiriyor. Sosyal etkinliklerle birlikte toplumsal dayanışmaya teşvik ederken, çalışanlarını ve müşterilerini farklı sosyal proje ve etkinliklerde bir araya getirerek aktif katılım sağladığı bir yıl geçirdi. Şirket sahibi Oğuz Beki bu projelerin artarak devam edeceğini dile getirdi.

 

Oğuz Beki Sigorta’dan Eskişehirspor’a Destek
Şirket Genel müdürü Oğuz Beki Eskişehir için önemli bir anlam ifade eden Eskişehirspor’a destek vermekten mutluluk duyduğunu dile getirdi.