Lütfen bekleyiniz...

 
OĞUZ BEKİ SİGORTA OLARAK

Genişlemeye
Devam Ediyoruz

Geçtiğimiz yıllarda 300 milyon TLyi aşan fon büyüklüğü çok kısa sürede 2 katını aşmış durumda. Şuan 600 milyon TL yi aşkın fon büyüklüğü ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaya devam etmektedir.
OĞUZ BEKİ SİGORTA İLE

Mutlu Hayatlar
Mutlu Emeklilikler

Nasıl bir emeklilik hayal ediyorsunuz? 
Devlet katkısını da alarak hayat boyu tasarruflarınızın toplanması, değerlendirilmesi ve emekliliğinizde toplu para ya da maaş ödenmesi şeklinde tercihlerinize karşılık verdiğimiz hizmetimizle ilgili bilgi almak için…
OĞUZ BEKİ SİGORTA İLE

Her Anınızda
Her Zaman Yanınızdayız

Trafikte yaşadığınız herhangi bir durumda en hızlı kim ile irtibata geçiyorsunuz? 
Profesyonel ekibimizle trafikte desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda bir telefon uzağınızdayız. Trafik ile ilgili hizmetlerimiz le ilgili bilgi almak için…
OĞUZ BEKİ SİGORTA İLE

Ferdi Kaza Sigortası ve
Sağlık Sigortası

Hayattaki tatsız risklerin farkında mısınız? Ne tür önlemler alıyorsunuz?
Herkesin başına gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Hayata umutla yaklaşın. Riskleri telafi etmek için yanınızda olduğumuz önlemler için bilgi almak için…
Hizmetlerimiz

Bireysel Emeklilik

Bireysel emeklilik fonlarınızın yönetimini profesyonel ekibimiz ile sizler için yönetiyoruz.
7/24 Her Zaman

Bize Ulaşın

Profesyonel ekibimiz her türlü sorularınızda her zaman yanınızdadır.
Hemen Tıklayın

Müşteri Girişi

Müşterilerimizin panele ulaşmak için bu bölümü kullanabilirler.
OĞUZ BEKİ SİGORTA

Sigortacılık Hizmetlerimiz

Oğuz Beki Sigorta olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimizle güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız çerçevesinde sigortacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız.
Tasarruflarınızı uzun vadeli yatırıma yönlendirerek emeklilik dönemlerinde yaşam standartlarını koruyabileceğiniz devletin %25 destekte bulunduğu bir gelir ve koruma sağlamasıdır.
Beklenmedik bir durumdaki sağlık giderleriniz, ihtiyaç duyacağınız tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanmasıdır.
Aracınıza yaptırılması zorunlu, aracınızın hasara uğraması durumunda karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararların güvence altına alınmasıdır.

Ailenizi ve sizi güvence altına alan her türlü risklerin teminat altına alınmasıdır.

Beklenmedik kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizin güvence altına alınmasıdır.
Sahip olduğunuz bina, işletmenizdeki dekorasyonlar, makineler, demirbaşlar, elektronik cihazlar gibi kıymetlerin yanında; size ve üçüncü şahıslara ait emtea türlerinin teminat altına alınmasıdır.

OĞUZ BEKİ SİGORTA

Son Habeler

Oğuz Beki, Fon Büyüklüğünü İkiye Katladı
26Oca
Oğuz Beki, Fon Büyüklüğünü İkiye Katladı
Sigorta şirketleri ile sigortalılar arasındaki uyuşmazlıkları çözen Sigorta Tahkim Komisyonu, sigortalı bir aracın aksamlarının fare tarafından kemirilmesi nedeniyle sigorta şirketinin, 18 bin liralık tazminatı ödemesine karar verdi. Sigorta Tahkim Komisyonu Müdürü Metin Karacan, Sigorta Tahkim Komisyonu'na, ilginç başvurular geldiğini kaydetti.